TOTALNI PREOKRET: Veliki uspeh Milojevića

Objavljeno: 23.09.20 u 21:13

Sada je korak bliže!

Srpski teniser Nikola Milojević pobedio je Nemca Janika Madena u drugom kolu kvalifikacija za učešće u glavnom žrebu Rolan Garosa.

Loše je krenulo za Nikolu. Nemac je osvojio prvi set rezultatom 4:6. Onda je usledila mnogo kvalitetnija igra Milojevića i totalni preokret. U naredna dva seta protivniku je dozvolio samo dva gema i to oba u odlučujućem setu.

Pobedio je rezultatom 2:1, a po setovima je bilo 4:6, 6:0, 6:2.

Ovom pobedom obezbedio je učešće u završnom kolu kvalifikacija, a protivnik će mu biti Leonardo Majer. Najteži zadatak do sada imaće teniser iz Srbije. Meč je na programu petak.