0
Tenis

INDIJAN VELS: Jelena Janković eliminisana nakon velikog preokreta!

Objavljeno: 12.03.17 u 09:45

Naša najbolja teniserka poražena je od Amerikanke, Venus Vilijams, rezultatom 2:1 po setovima (1:6 7:6 (7:5), 6:1), iako je tokom drugog seta imala tri meč lopte.

Jankovićeva je do sredine drugog seta igrala savršen meč. Prvi set je rešila je dominantno u svoju korist, rezultatom 6:1, tokmom drugog seta imala je prednost od 4:1, tri meč lopte ali je onda usledio potpuni sunovrat.

To je njena suparnica u potpunosti iskoristila i preko taj-brejka došla do izjednačenja, a naša teniserka nakon toga nije uspela psihološki da se vrati pa je u trećem setu prilično lako poražena.

Tako će Venus u narednom kolu na megdan Luciji Šafarovoj koja je bila bolja od još jedne Amerikanke, Koko Vnendvej.