0

NEMAC OSTVARIO PRVU POBEDU U LONDONU: Švarcman doživeo i drugi poraz, a Đoković uskoro izlazi na teren!

Objavljeno: 18.11.20 u 20:16

Veoma je zanimljivo u grupi u kojoj se nalazi Novak.

Saša Zverev je u drugom kolu ATP masters turnira u Londonu, savladao Dijega Švarcmana iz Argentine. Nemački teniser je slavio nakon dva sata i 13 minuta igre. Meč se završio rezultatom 2:1 u setovima.

Prvi deo igre pripao je Zverevu rezultatom 6:3. Dijego se brzo konsolidovao i drugi set dobio sa 4:6. Odlučujući deo igre pripao je Saši Zverevu istim rezultatom kao i u prvom setu.

Nemac nakon dva meča ima po jednu pobedu i poraz, a Švarcman je izgubio oba duela.

Od 21:00h na programu je još jedan duel. Najbolji teniser na planeti Novak Đoković, igraće protiv Danila Medvedeva

Obojica su ostvarili pobede u prvom kolu grupne faze.