0

VELIKI PREOKRET U KELNU: Španac bolji od Čilića nakon tri seta. Protiv Novaka u narednom kolu

Objavljeno: 15.10.20 u 19:00

Iznenađenje na turniru u Nemačkoj!

Nakon skoro dva i po sata igre, Alehandro Davidovič Fokina pobedio je Marina Čilića. Hrvat je dobio prvi set rezultatom 3:6, a onda je usledio veliki preokret.

Velika borba viđena je u drugom setu, a on je završen rezultatom 7:6 u korist 71. igrača na planeti. Španac je u odlučujućem setu bio ubedljiv i slavio sa 6:2.

U narednom kolu protivnik će mu biti Denis Novak koji je dan ranije pobedio velikog favorita Benou Pera sa 2:0 u setovima.