0
ATP

NIŠTA OD ROLAN GAROSA: Težak poraz Viktora Troickog u kvalifikacijama!

Objavljeno: 22.09.20 u 12:25

Srpski teniser Viktor Troicki doživeo je težak poraz od malo poznatog Frederika Fereire Silve u 1. kolu kvalifikacija za Rolan Garos.

Portugalski igrač kao 193. teniser sveta deklasirao je našeg reprezentativca sa 6:0, 6:2.

Troicki, koji je 189. na najnovijoj ATP listi, je poražen posle 67 minuta borbe u kojoj je iskoristio jednu od tri brejk šanse, a dozvolio da mu rival čak šest puta oduzme servis, od deset takvih prilika koje je Fereira Silva ostvario.

Činilo se da bi stvari posle katastrofalnog prvog seta mogle da se poprave kada je naš teniser poveo sa 2:0 u drugom delu, ali je onda Portugalac iznova osvojio šest gemova u nizu.