ATP

dav

KUP KREMLJA: Lajović kroz muke do četvrtfinala

Objavljeno: 16.10.19 u 19:10

Srpski teniser rešio je meč u svoju korist tek posle tri seta, iako je za to imao priliku već u drugom.

Lajović je u osmini finala prestižnog turnira u Moskvi bio bolji od Lukaša Rosola rezultatom 2:1, po setovima: 6:4, 6:7 (6), 6:3.

Meč je trajao sat i 54 minuta igre, a mogao je znatno kraće da je Srbin iskoristio meč loptu u drugom setu u taj-brejku.

Nije tada, ali jeste u trećem setu kada je oduzeo servis rivalu i rutinski priveo meč kraju.

U borbi za polufinale Lajović će za rivala imati Adrijana Manarina, koji je trenutno 44. teniser planete.