Lajović

BRAVO, DUCI: Lajović osvojio titulu u Hrvatskoj (VIDEO)

Objavljeno: 21.07.19 u 22:21

Dušan Lajović novi trofej u svojoj karijeri osvojio je na ATP turniru u Umagu.

Sjajna nedelja je iza srpskog tenisera Dušana Lajovića, a krunisao ju je na najbolji mogući način, pobedom nad Mađarom Atilom Balažom u finalu u hrvatskom Umagu.

Lajović je posle sat i 52 minuta borbe slavio trijumf u dva neizvesna seta sa 7:5, 7:5. Njemu je ovo prva titula u profesionalnoj karijeri.

U prvom setu bilo je dosta uzbuđenja, Balaž je čak servirao za set pri rezultatu 5:4, ali je Srbin odgovorio sa tri vezana gema i on bio taj koji je poveo sa 1:0.

U drugom je Lajović brzo poveo sa 4:1, ali je Mađar odgovorio istom merom i izjednačio. Bilo je neizvesno sve do 12. gema kada je Lajović napravio ‘brejk’ i tako završio posao.