0

ATP BARSELONA: Lajović zaustavljen u drugom kolu, Lopez čeka Đokovića

Objavljeno: 24.04.18 u 18:48

Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je u drugom kolu ATP turnira iz serije 500 u Barseloni, pošto je od njega bio bolji Felisijano Lopez.

Španski teniser slavio je protiv Lajovića posle velike borbe u tri seta, rezultatom 6:4, 2:6, 6:4 i tako osigurao prolazak u naredno kolo gde ga čeka pobedik duela između Novaka Đokovića i Slovaka Martina Kližana.

Lopez je prvi set dobio zahvaljujući brejku u poslednjem, desetom gemu i tako stekao prednost pred nastavak. Ipak ovo nije poljuljalo našeg tenisera koji je odgovorio sjajnom igrom u drugom setu, gde je protivniku dozvolio samo dva gema.

U odlučujućem setu viđena je velika borba, gde smo imali reprizu prvog seta, gde je španski teniser brejkom u desetom gemu došao do konačnog trijumfa.