0
Tenis

WTA ČARLSTON: Krunićeva i Bondarenko zaustavljene u polufinalu

Objavljeno: 08.04.18 u 18:36

Aleksandra Krunić i Katerina Bondarenko nisu uspele da se plasiraju u finale dublova na WTA turniru u Čarlstonu, pošto je od njih u dva seta bile bolje Katarina Srebotnik i Alija Kudrjavceva.

Slovenačko-ruska kombinacija slavila je u ovo polufinalu rezultatom 7:5, 6:2, nakon 77 minuta igre i tako zasluženo došla do borbe za trofej.

Ključan momenat ovog meča definitivno je bila završnica prvog seta, kada su Krunićeva i Bondarenko pri rezultatou 5:4 imale servis za vođstvo od 1:0 ali su rivalke ipak uspele da naprave preokret.

U drugom setu nije bilo nikakve neizvesnosti, pošto su na samom njegovom startu Srebotnik i Kudrajvceva povele sa 4:0 i lagano privele set kraju.