0

ATP KVINS: Viktor Troicki eliminisan u drugom kolu

Objavljeno: 21.06.17 u 14:48

Posle pobede nad Jankom Tipsarevićem, Viktor Troicki je danas poražen od Donalda Janga iz SAD sa 2:0 u setovima.

Srpski teniser je doživeo poraz u dva seta rezultatom 6:3, 6:4, najviše jer mu servis danas ‘nije radio’ kako bi trebalo.

Često je Viktor dozvoljavao protivniku da pravi ‘brejk’, a upravo u prvom gemu je to učinio i do kraja seta nije uspeo da tu grešku ispravi.

Zatim je Troicki počeo drugi set sa malo više koncentracije, ali nije izdržao do kraja, nakon jedne razmene ‘brejkova’, Jang je to učinio treći put na meču i kasnije odservirao rutinski do kraja za plasman u narednu rundu.

Meč je trajao nešto više od sat vremena.