0
ATP

PARIZ MASTERS: Lajović u glavnom žrebu

Objavljeno: 30.10.16 u 15:21

Samo 75 minuta bilo je potrebno Dušanu Lajoviću da zabeleži trijumf nad Malekom Žazirijem iz Tunisa u poslednjem kolu kvalifikacija za poslednji turnir Masters serije ove sezone.

Prelomni trenutak u prvom setu bio je šesti gem, kad je Lajović uspeo da dođe do šanse za brejk i da je iskoristi, nakon čega je rutinski priveo set kraju sa 6:3.

Drugi set je doneo više uzbuđenja. Prvo je Tunižanin napravio brejk i poveo sa 3:1, ali je naš teniser na isti način uzvratio već u sledećem gemu, da bi u devetom gemu napravio potpuni preokret i u narednom gemu došao do trijumfa i glavnog žreba, gde se već nalaze Novak Đoković, koji je slobodan u prvom kolu, i Viktor Troicki, kog očekuje duel sa domaćim teniserom Adrijenom Manarinom.