0

ATP KVINS: Viktor nastavio dominaciju, pao još jedan džin – Čilić!

Objavljeno: 18.06.15 u 23:10

Po drugi put u dve nedelje Viktor Troicki je savladao Marina Čilića rezultatom 2:1 u setovima, ovog puta u drugom kolu turnira u Londonu.

Viktor je posle dva sata i devet minuta igre savladao četvrtog nosioca turnira u Kvinsu i to po setovima 6:7, 6:2 i 6:3. Posle veoma neizvesnog i iscrpljujećeg prvog seta koji je izgubio, Troicki je pokazao da je izuzetno fizički, ali i psihički pripremljen.

Uspeo je da relativno lako dobije drugi set sa dva napravljena brejka, a onda je u trećem setu odigrao isto tako dobro i obezbedio svoj prolazak u četvrtfinale. Tamo će ga čekati Džon Izner, još jedan vrhunski server, sa kojim Troicki ima pozitivan skor 3-2.