0

Nadal u finalu, čeka Noleta

Objavljeno: 20.04.13 u 14:52

rafael-nadal

Rafael Nadal se plasirao u finale ATP Mastersa u Monte Karlu pošto je savladao Žo-Vilfrid Congu sa 6:3, 7:6 (3).

Španac je došao do brejka u petom gemu prvog seta, a potom je jo šjednim brejkom došao do prvog seta. Nadal je nastavio sa odličnom partijom i u drugm setu. Osvojio je prva dva gema, a potom je stigao i do 5:1. Conga je potom zaigrao na sve ili ništa što mu se isplatilo i izjednačio je rezultat. Set je ušao u taj brejk koji je pripao Nadalu sa 7:3.

Nadal će se u finalu sastati sa boljim iz duela Novaka Đokovića i Fabija Fonjinija, a svi priželjkuju veliko finale u kome bi se sastali Nole i Rafa.