1
ATP

ZNAČAJAN REZULTAT: Ivana Jorović kroz kvalifikacije do glavnog žreba u Istanbulu

Objavljeno: 22.04.19 u 17:12

Srpska teniserka je uspela da dođe do glavnog žreba WTA turnira u Istanbulu, i to ubedljivim trijumfom nad Janom Sižikovom.

Ivana Jorović je Ruskinju deklasirala u drugom kolu kvalifikacija u dva brza seta rezultatom 6:1, 6:2.

Srpkinja je meč otvorila sa 5:0 i nije bilo teško da privede prvi set kraju. Slična slika bila je i u drugom setu.

Jorovićeva je dva puta uzastopno oduzela servis svojoj rivalki i mirno, rutinski privela meč kraju posle svega jednog sata i 18 minuta igre.