0
Tenis

WTA PEKING: Krunićeva poražena i u dublu

Objavljeno: 03.10.18 u 12:37

Aleksandra Krunić okončala je takmičenje na turniru u Pekingu, pošto je i u dublu u paru sa Katerinom Sinijakovom doživela poraz.

Češki par Stricova – Glavačkova odneo je trijumf nakon odlučujućeg, trećeg seta, nakon sat i 39 minuta igre.

Krunićeva i Sinijakova su dobro otvorile duel osmine finala, na samom početku došle do brejka, potom napravile još jedan i sa 6:2 osvojile prvi set. U drugom nešto drugačija slika, po dva brejka na obe strane za 6:6, a potom u taj brejku Čehinje stižu do izjednačenja.

Pobednika je dao taj-brejk set koji se igra do deset poena, a Krunićeva i Sinijakova su uspele da osvoje samo četiri, pa je meč okončan trijumfom rivalki 2:1.