0

ZAVRŠNI MASTERS U LONDONU: Kontinen i Pirs uspeli da odbrane titulu

Objavljeno: 19.11.17 u 20:36

Finski teniser Henri Kontinen i njegov parner u dublu Australijanac Džon Pirs odbranili su danas titulu na završnom ATP masters turnir u Londonu.

Oni su u finalu pobedili poljsko-brazilsku kombinaciju Lukaša Kubota i Marsela Mela u dva seta, 6:4 i 6:2.

Kontinen i Pirs su do pete titule u sezoni, a druge u karijeri na završnom ATP masters turnir u Londonu došli posle 70 minuta igre.

Finsko-australijskoj kombinaciji je dvaput za rukom pošlo da oduzmu servis rivalima. U prvom setu su do brejka došli u petom gemu, dok su u drugom to učinili u prvom i petom gemu.

Kubot i Melo će i pored poraza godinu završiti na prvom mestu ATP liste, dok će Kontinen i Pirs biti na drugom mestu.