0
ATP

ATP MOSKVA: Krajinović u glavnom žrebu

Objavljeno: 15.10.17 u 23:33

Srpski teniser Filip Krajinović našao se u glavnom žrebu poznatog turnira u prestonici Rusije.

Srpski teniser je u poslednjem meču kvalifikacija za ulazak u glavni deo turnira bio bolji od igrača iz Belorusije Uladžimira Ignjatika.

Krajinović je slavio posle preokreta rezultatom 2:1, po setovima: 6:7 (8:10), 7:5, 6:3.

U prvom delu Srbin nije imao koncentracije i sreće u ‘taj-brejku’ pošto je u doigravanju izgubio set rezultatom 10:8. Međutim, to ga nije pokolebalo i uspeo je da odgovori.

U 12. gemu drugog seta oduzeo je servis rivalu i izjednačio na 1:1, da bi tu psihološku prednost iskoristio i u trećem, odlučujućem setu.

Tamo je sa 6:3 došao do pobede i plasmana u glavni žreb, gde se još nalaze Dušan Lajović i Laslo Đere. Turnir počinje sutra.