0
ATP

ATP BEČ: Troicki izbacio Tima!

Objavljeno: 27.10.16 u 19:13

Viktor Troicki uspeo je da se plasira u četvrtfinale turnira u Beču, nakon što je savladao Dominika Tima rezultatom 2:0 u setovima – 6:2, 7:5.

Troicki je do pobede došao za 86 minuta, a da će tako biti moglo se naslutiti već posle četiri gema prvog seta, kada je rezultat bio 4:0 za Troickog, što je iskoristio da lagano set privede kraju.

U drugom delu meča, Tim je počeo da igra bolje, imao je pet prilika za brejk, ali je Troicki svaku odbranio, da bi na 5:5 napravio brejk i u narednom, nakon spašene tri brejk lopte, prvu šansu za plasman u četvrtfinale iskoristio.

Tamo će igrati sa Davidom Fererom iz Španije ili Žoom Souzom iz Portugala.