0

Osvojen poen od 54 udarca nije pomogao Novaku da dođe do pobede (VIDEO)

Objavljeno: 10.09.13 u 08:46

novak-djokovic-slavlje

Ako je za utehu Novaku Đokoviću poen finalnog meča Ju Es Opena pripao je njemu. U tom jednom poenu koji je trajao gotovo minut i po odigrana su 54 udarca, na kraju ga je dobio Novak, a samim tim došao je do brejka, koji je Nadal odmah u sledećem gemu vratio, ali je Đoković ipak došao do tog drugog seta i izjednačio na 1:1. Bio je to ujedno i najbolji period Novakove igre, kraj drugog i početak trećeg seta, a do potpunog raspada sistema došlo je krajem trećeg dela kada je pri rezultatu 4:4 propustio tri vezane brejk prilike.

U svakom slučaju preporučujemo vam da pogledate ovaj neverovatan poen i makar malo uživate kada već nismo svi zajedno sa Novakom slavili njegovu pobedu prethodne besane noći.